Bliv medlem


Og bliv samtidig medlem af Aarhus Håndværkerforening. Ønsker du at høre mere om Aarhus Tømrerlaug, og hvad vi kan tilbyde dig som medlem, så kontakt os. 

 

Kontakt Aarhus Tømrerlaug

Netværk og viden


Et medlemsskab af Aarhus Tømrerlaug giver mange fordele. Du får mulighed for at netværke med ligesindede, du får nem adgang til sparring, og du får et fællesskab, som er unikt. 
 

Om Aarhus Tømrerlaug

fIND DIN LOKALE TØMRER


Har du brug for et velorganiseret og professionelt tømrerfirma, der er konkurrencedygtigt på alle parameter så klik på linket og kom direkte ind til vores medlemsoversigt. 
 

Se medlemsoversigt her

Aktive medlemmer

Vagn Sletting
Vagn Sletting
Sonnesgade 13, Aarhus C
Telefon: 86 19 16 75
vagn@sletting.com
Sten Hansen A/S
Sten Hansen
Holmstrupgårdvej 220, Aarhus V
Telefon: 86 75 00 71
sten.hansen@post.tele.dk
Skåde Tømrer-& Snedkerforretning
Frank Rytter
Telefon: 40 52 71 66
post@f-rytter.dk
Anders N. Andersen
Anders N.Andersen
Telefon: 86 22 42 11
Toftesvinget 37, 8250 Egå
andersnorgaard.andersen@g.mail.com
Byggefirma JSP A/S
John S. Pedersen
Telefon: 86 92 65 95
jsp@jsp-byg.dk
Højbo og Helgesen ApS
Erland Helgesen
Telefon: 86 26 37 11
erland.helgesen@gmail.com
Skovby Snedkeri A/S
Jan Sæderup
Telefon: 87 44 00 48
post@skovbysnedkeri.dk
Lars Mønsted Christiansen Aps
Lars Christiansen
Telefon:86 25 01 15
mailto:info@lmcaps.dk
Astrup Byggefirma A/S
Michael Astrup
Telefon: 86 28 54 28
mailto:ma@ajabyg.dk
E.Anker & Søn A/S
Michael Ancher
Telefon: 86 15 29 11
michael@e-anker.dk
Risskov Tømrer & Snedkerforretning
Bent Brøndum
Telefon: 86 21 13 33
ets@rts-as.dk
Jan Rasmussen
Telefon: 40 71 62 00
info@tf-jr.dk
Dennis Højer-Nielsen
Telefon:20447005
mail@aarhus-ts-dk
Trige Tømrer-og Snedkerforretning
Thomas Kjær Rasmussen
Telefon: 40 88 58 73
thomasrasmussen2409@gmail.com

Trige Tømrer-og Snedkerforretning
Christian Lønskov Andersen
Telefon: 24 82 25 25
trigetomrer@gmail.com
Carsten Christensen
Carsten Christensen
Telefon: 86 17 25 65
cc@toemrermester-cc.dk
www.toemrermester-cc.dk
Danny Foldager
Danny Foldager
Telefon: 86 37 35 76
danny@tmesterdf.dk
Henrik Kejser A/S
Henrik Kejser
Telefon: 40 33 03 93
Henrik-Kejser@firma.tele.dk
www.henrik-kejser.dk
Høilund Byg ApS
Per Høilund
Telefon: 40 76 71 00
info@hoilund-byg.dk
www.hoilund-byg.dk
Peter Lerche
Peter Lerche
Telefon: 86 11 58 11
mail@peterlerche.dk
J.O.Byggefirma ApS
Jesper Olsen
Telefon: 20 46 56 82 /
20 23 78 80
jobyggefirma@tiscali.dk