Bliv medlem


Og bliv samtidig medlem af Aarhus Håndværkerforening. Ønsker du at høre mere om Aarhus Tømrerlaug, og hvad vi kan tilbyde dig som medlem, så kontakt os. 

 

Kontakt Aarhus Tømrerlaug

Netværk og viden


Et medlemsskab af Aarhus Tømrerlaug giver mange fordele. Du får mulighed for at netværke med ligesindede, du får nem adgang til sparring, og du får et fællesskab, som er unikt. 
 

Om Aarhus Tømrerlaug

fIND DIN LOKALE TØMRER


Har du brug for et velorganiseret og professionelt tømrerfirma, der er konkurrencedygtigt på alle parameter så klik på linket og kom direkte ind til vores medlemsoversigt. 
 

Se medlemsoversigt her

Passive medlemmer

Passive medlemmer

Poul Andersen
Telefon: 86 16 14 10 /
40 29 69 11
poulandersen@poulandersen.dk
Henning Christiansen
Telefon: 51 31 40 87
lishenningchristiansen@gmail.com
Ole Bock
Telefon: 86 14 03 95
bock@get2net.dk
Paul Christensen
Telefon: 24 23 01 07
Finn Christensen
Telefon: 86 17 91 16
elsechristensen1@gmail.com
Karsten Dimke
Telefon: 86 22 70 05
karstendimke@yahoo.dk
Kjeld Guldager
Telefon: 86 22 51 11 /
20 32 51 11
kjeld@guldager.net
Carl Heegaard
Telefon: 86 22 04 78 /
51 76 80 24
carlsoevinget@gmail.com
Mogens Ladefoged
Telefon: 86 24 05 11 /
86 24 05 11
mtladefoged@stofanet.dk
Arne Hougaard Nielsen
Telefon: 86 25 13 41 /
40 41 13 97
arne.hovgaard.nielsen@gmail.com
Erik Rasmussen
Telefon: 86 15 18 33 /
20 27 35 42
alsauras@hotmail.com
Edvard Rasmussen
Telefon: 86 25 79 59
ht-email@stofanet.dk
Anders J. Astrup
Telefon: 86 28 12 61
andersastrup@mail.dk
Børge Thomsen
Telefon: 86 21 51 44
bthomsen39@gmail.com
Erik Ulrich Larsen
Erik Ulrich Larsen
Telefon: 86 26 37 16
eularsen@get2net.dk
Erik Ladefoged
Telefon: 86 25 21 65 /
40 68 35 07
erik.ladefoged@hotmail.dk
Lasse Larsen
Telefon:86 15 63 11 /
86 15 63 11
ll@sienkoejendomme.dk
Erik Højbo Nielsen
Telefon: 86 27 48 55 /
40 41 54 43
sandmosen@stofanet.dk
Søren Peter Krei
Telefon: 40 37 93 03
Krei@tdcadsl.dk
Gunnar S. Kjærgaard
Telefon 86 11 01 10 /
27 72 59 55
gik55@mail1stofanet.dk